Кредити для бізнесу: Україна

Доступні позики на будь-які цілі: купівлю товару, оренду приміщення, сплату податків, ремонт обладнання, розширення бізнесу, а також цілодобові кредити для ФОПів на довгий термін — це реальність. Наш сервіс пропонує зручний графік платежів і вигідну відсоткову ставку.

Кредити видаються без довідки про доходи, зайвих перевірок і дзвінків. Подати онлайн заявку на отримання кредиту для запуску або розвитку малого бізнесу може кожен підприємець, незалежно від сфери діяльності. Рішення буде прийнято протягом 15-20 хвилин після звернення.

Основна мета нашої компанії — спростити процедуру оформлення кредитів для ФОПів у 2021 році, щоб клієнт не витрачав час на бюрократію, а міг зосередиться на найважливішому. Забудьте про довгі черги і нескінченні збори документів. Для отримання онлайн-позики вам знадобиться тільки паспорт і код. Гроші можуть бути переведені на картку будь-якого банку. Якщо вам терміново потрібен мікрокредит для бізнесу — значить вам до нас!

Кредит готівкою для ФОП

Ще кілька років тому у підприємців-початківців не було можливості швидко отримати гроші в борг. Кредити для бізнесу видавали тільки банки. У фінустановах є спеціальні програми, скориставшись якими можна отримати кредит на велику суму і довгий термін. Однак для ФОП вони не такі вже й вигідні. Малий бізнес частіше потребує невеликих позик: від 10 тис. до 30 тис. гривень. Головними перевагами для них є швидкість, невеликий відсоток і чесність кредитора. Саме тому українці, які займаються власною справою, віддають перевагу фінансовим компаніям, де є можливість отримати кредит для ФОП на картку і готівкою за лічені хвилини. Гроші видаються на довгий термін — до 1 року. Як суму, так і період користування позикою клієнт може обрати самостійно під час подачі заявки.

Звернення до фінансової компанії — зручне рішення для тих, кому потрібен кредит для запуску бізнесу з нуля. Через лояльне ставлення МФО до позичальників ймовірність отримати схвалення зростає до 99%!

Кредит для ФОП на карту

Крім готівкових позик, в Україні реально отримати також гроші на розвиток бізнесу на банківську карту. Для цього варто звернутися в компанію Amigo, де можна оформити кредит для ФОП швидко і з комфортом. Користуватися коштами можна від 331 до 360 днів.

Як отримати гроші? Дуже просто! Потрібно пройти кілька простих кроків:

  • зайти на сайт компанії, вибрати умови кредиту;
  • подати онлайн заявку на кредит для бізнесу;
  • заповнити невелику анкету та підтвердити особистість;
  • вказати реквізити картки і пройти верифікацію;
  • дочекатися рішення по заявці і підписати кредитний договір;
  • отримати гроші на рахунок.

Аміго видає кредити для ФОПів України у віці від 18 до 65 років. Застава, поручителі, довідки з податкової при цьому не потрібні. Умови максимально чесні й прозорі. Для кожного клієнта індивідуально складається графік платежів. Щоб позичальник не пропустив дату погашення, компанія завчасно відправляє СМС-нагадування. При повторному зверненні є можливість отримати гроші на бізнес всього за 5 хвилин.

Переваг онлайн-кредитування дуже багато, але головні з них це швидкість, простота і комфорт. Вибравши Аміго, ви зможете отримати кредит не відриваючись від справ, незалежно від мети звернення, місця проживання і часу доби. Вистачить кількох кліків — і потрібна сума надійде на картку.

Автор: Сервіс “Amigo”
20.05.2021
views
1488  переглядів
shares
4