Автор: Сервіс “Amigo”
15.09.2016
views
90132  переглядів
shares
9

Як оформити кредит Amigo?

Подумайте, скільки вам потрібно грошей та на який термін

Для нових та постійних клієнтів Аміго кредитний ліміт становить від 3000 до 30000 гривень. Термін погашення: від 90 до 360 днів.

Визначте вартість позики

На сайті є кредитний калькулятор, за допомогою якого можна визначити кінцеву дату погашення кредиту та повну суму до оплати.

Пройдіть реєстрацію, щоб створити особистий кабінет

Якщо ви новий клієнт компанії, потрібно зареєструватися. В запропоновану форму введіть ПІБ, номер телефону, імейл, ІПН. Усі дані потрібно вказувати тільки українською мовою.

Для продовження потрібно дати згоду на обробку персональних даних. Аміго гарантує повну безпеку і конфіденційність. Якщо ви хочете регулярно дізнаватися новини компанії — дайте згоду на e-mail-розсилку.

В кінці необхідно ввести код з СМС.

Реєстрація

Розкажіть про себе та додайте картку

Наступний крок — заповнення анкети. Аміго запитує: коли ви народилися, де проживаєте, ким працюєте, скільки грошей отримуєте в місяць.

Відповідати потрібно чесно, тому що інформація перевіряється в офіційних реєстрах. Якщо будуть виявлені розбіжності — в кредиті буде відмовлено. На цьому етапі також потрібно пройти ідентифікацію особистості: зробити фото з паспортом або скористатися системою BankID.

Додайте платіжну картку

Уже вирішили, на яку картку хочете отримати кредит? Потрібно додати її у особистий кабінет. Оформити позику можна тільки на ту картку, яка належить вам. Детальніше про те, як Аміго захищає дані клієнтів — читайте у розділі Допомога.

Пройдіть верифікацію

Перед тим, як схвалити кредит, ми повинні упевнитися, що ваша картка активна і оформлена на вас. Під час верифікації на рахунку буде заблокована невелика сума (до 1 грн). Система попросить вас ввести код, який прийде в СМС. Якщо ви все зробите правильно — сума розблокується, а верифікація буде вважатися успішно пройденою. Детальніше про процедуру можна дізнатися в розділі Допомога.

Отримайте довгостроковий кредит Аміго

Основні етапи пройдені. Що далі? Заявку буде відправлено ​​на обробку. Протягом 10 хвилин ви отримаєте відповідь. Аміго видає кредити без зайвих перевірок і дзвінків, але якщо в анкеті будуть розбіжності, наш менеджер може зателефонувати вам для підтвердження інформації. Для отримання позики онлайн потрібно підписати електронний кредитний договір. У разі позитивного рішення він буде відправлений на ваш e-mail. Гроші переводяться на картку миттєво. Позичальник відразу може отримати повну суму.

Заявки обробляються автоматично. Рішення надсилається позичальникові у SMS та на пошту. Крім того, статус кредиту та дати платежів можна відстежувати у особистому кабінеті.