Автор: Сервіс “Amigo”
15.09.2016
views
93542  переглядів
shares
13

Як оформити кредит Amigo?

Подумайте, скільки вам потрібно грошей та на який термін

Для нових клієнтів Аміго кредитний ліміт становить від 1000 до 15000 гривень та для постійних клієнтів до 23 000 гривень. Термін погашення: від 180 до 360 днів.

Визначте вартість позики

В особистому кабінеті є кредитний калькулятор, за допомогою якого можна визначити кінцеву дату погашення кредиту та повну суму до оплати.

Пройдіть реєстрацію, щоб створити особистий кабінет

Для оформлення першої позики обов'язково потрібно пройти реєстрацію. Для цього слід вказати ваш номер телефону.

Для продовження потрібно дати згоду на обробку персональних даних. Аміго гарантує повну безпеку і конфіденційність. Якщо ви хочете регулярно дізнаватися новини компанії — дайте згоду на e-mail-розсилку.

В кінці необхідно ввести код з SMS.

Реєстрація

Розкажіть про себе та додайте картку

Наступний крок — заповнення анкети. Аміго запитує: коли ви народилися, де проживаєте, ким працюєте, скільки грошей отримуєте в місяць.

Відповідати потрібно чесно, тому що інформація перевіряється в офіційних реєстрах. Якщо будуть виявлені розбіжності — в кредиті буде відмовлено. На цьому етапі також потрібно пройти ідентифікацію особистості: зробити фото з паспортом або скористатися системою BankID.

Додайте платіжну картку

Уже вирішили, на яку картку хочете отримати кредит? Потрібно додати її у особистий кабінет. Оформити позику можна тільки на ту картку, яка належить вам. Детальніше про те, як Аміго захищає дані клієнтів — читайте у розділі Допомога.

Пройдіть верифікацію

Перед тим, як схвалити кредит, ми повинні упевнитися, що ваша картка активна і оформлена на вас. Під час верифікації на рахунку буде заблокована невелика сума (до 1 грн). Система попросить вас ввести код, який прийде в SMS. Якщо ви все зробите правильно — сума розблокується, а верифікація буде вважатися успішно пройденою. Детальніше про процедуру можна дізнатися в розділі Допомога.

Отримайте довгостроковий кредит Аміго

Основні етапи пройдені. Що далі? Заявку буде відправлено ​​на обробку. Протягом 10 хвилин ви отримаєте відповідь. Аміго видає кредити без зайвих перевірок і дзвінків, але якщо в анкеті будуть розбіжності, наш менеджер може зателефонувати вам для підтвердження інформації. Для отримання позики онлайн потрібно підписати електронний кредитний договір. У разі позитивного рішення він буде відправлений на ваш e-mail. Гроші переводяться на картку миттєво. Позичальник відразу може отримати повну суму.

Заявки обробляються автоматично. Рішення надсилається позичальникові у SMS та на пошту. Крім того, статус кредиту та дати платежів можна відстежувати у особистому кабінеті.