Як оформити кредит Amigo?

Виріши, скільки потрібно грошей та на який термін

В Аміго можна оформити позику на суму від 500 до 25000 гривень з терміном погашення: від 331 до 360 днів.

Визнач вартість позики

В особистому кабінеті є кредитний калькулятор, за допомогою якого можна визначити кінцеву дату погашення кредиту та повну суму до оплати.

Пройди реєстрацію, щоб створити особистий кабінет

Для оформлення першої позики обов'язково потрібно пройти реєстрацію. Для цього слід вказати свій номер телефону.

Для продовження потрібно дати згоду на обробку персональних даних. Аміго гарантує повну безпеку і конфіденційність. Якщо ти хочеш регулярно дізнаватися новини компанії — дайте згоду на e-mail-розсилку.

В кінці необхідно ввести код з SMS.

Реєстрація

Подай заявку на кредит

Ознайомся з умовами "Правил надання фінансових кредитів" та натисни кнопку "Подати заявку".

Під час отримання кредиту обов'язково необхідно надати згоду на передачу геолокації. Це допоможе прискорити процедуру отримання кредиту.

Додай платіжну картку

Виріши, на яку картку хочеш отримати кредит, та додай її в особистий кабінет. Оформити позику можна тільки на ту картку, яка належить тобі. Детальніше про те, як Аміго захищає дані клієнтів — читайте у розділі Допомога.

Пройдіть верифікацію

Перед тим, як схвалити кредит, ми повинні упевнитися, що картка активна й оформлена на тебе. Під час верифікації на рахунку буде заблокована невелика сума (до 1 грн). Система попросить тебе ввести код, який прийде в SMS. Якщо все зроблено правильно — сума розблокується, а верифікація буде вважатися успішно пройденою. Детальніше про процедуру можна дізнатися в розділі Допомога.

На цьому етапі також потрібно пройти верифікацію особистості через систему BankID. Сервіс може запросити пройти швидку фотоідентифікацію, щоб запобігти виникненню шахрайських операцій. Коли пройдеш ідентифікацію, натисни "Підтвердити".

Отримай довгостроковий кредит Аміго

Основні етапи пройдені. Що далі? Заявку буде відправлено ​​на обробку. Протягом 10 хвилин ти отримаєш відповідь. Аміго видає кредити без зайвих перевірок і дзвінків, але якщо в анкеті будуть розбіжності, наш менеджер може зателефонувати тобі для підтвердження інформації. Для отримання позики онлайн потрібно підписати електронний кредитний договір. У разі позитивного рішення він буде відправлений на твій e-mail. Гроші переводяться на картку миттєво. Позичальник відразу може отримати повну суму.

Заявки обробляються автоматично. Рішення надсилається позичальникові у SMS та на пошту. Крім того, статус кредиту та дати платежів можна відстежувати в особистому кабінеті.

Автор: Сервіс “Amigo”
15.09.2016
views
95005  переглядів
shares
29

Завантажуй наш застосунок та слідкуй за знижками!

Скануй QR-код для завантаження

Завантажуй наш застосунок та слідкуй за знижками!

Завантажити