Автор: Сервіс “Amigo”
23.01.2017
views
21416  переглядів
shares
11

Чому Amigo — топ в довгих кредитах?

Amigo — це коли кредит потрібен зараз і на довгий термін. Коли немає часу чекати рішення від банків, а сума потрібна швидко на картку і хочеться лояльних відсотків.

Аміго — це коли кредит можна виплачувати не через місяць, а протягом року і користуватися грошима з комфортом.

Вибирайте будь-яку суму до 23 000 гривень і термін від 180 до 360 днів та повертайте гроші рівними платежами за чітко встановленим графіком. З Аміго не доведеться віддавати всю зарплату на погашення кредиту. Ви зможете спокійно планувати витрати та комфортно виплачувати позику.

З повною інформацією про загальні умови кредитування, включаючи попередження про можливі наслідки, можна ознайомитись тут.

Новим клієнтам

Вигідна ставка

Високий рівень схвалення

Мінімум документів

Безпечна ідентифікація

Отримати кредит

Постійним клієнтам

Персональні знижки до 50%

Великі суми кредиту

Автоматичне прийняття рішення

Покращення кредитної історії

До особистого кабінету

Довгі кредити від Amigo — це лояльний підхід до всіх клієнтів. Навіть якщо у вас погана кредитна історія, ви можете взяти позику онлайн на банківську карту. Немає постійної роботи? Не проблема! У нас можна отримати кредит на довгий термін навіть при відсутності офіційного працевлаштування. Нашим клієнтом може стати студент, пенсіонер, фрилансер, жінка в декреті, переселенець, військовослужбовець, починаючий підприємець — усі, кому потрібна велика сума без нескінченних зборів документів для банку.

Ще перед подачею заявки ви зможете розрахувати вартість кредиту на калькуляторі, а в особистому кабінеті можна відстежувати графік платежів і перевіряти залишок заборгованості. Ми зробили максимально простий та швидкий сайт, щоб отримати кредит ви могли швидко, а користуватися ним дууууууже довго!

У кожному розділі є підказки, з якими процес оформлення позики буде ще приємнішим. Отримати гроші в Аміго швидко і легко зможе навіть та людина, яка вперше чує про кредити онлайн.

Amigo — це турбота про клієнтів ще й тому, що у 97% ви можете бути впевнені, що отримаєте кредит. Ми не будемо питати, навіщо Вам знадобилися гроші, вимагати поручителів та заставу. При подачі заявки не потрібно вказувати номери телефонів родичів і колег. Потрібно зробити лише три кроки: подати заяву → отримати рішення Аміго → підписати електронний договір. Відразу після цього гроші надійдуть на вашу картку. Все навіть простіше, ніж ви могли собі уявити! Подати заявку на кредит можна онлайн у будь-який час дня і ночі. Але якщо ви новий клієнт і запитуєте відразу велику суму — краще подавайте заявку з 9:00 до 20:00 — під час роботи нашого контакт-центру.

Amigo — це будь-яка сума до 23 000 гривень з можливостей виплачувати її рівними частками терміном до 1 року. Швидке оформлення довгого кредиту — легше, ніж в банках, простіше, ніж зайняти у друга!