Чому Amigo — топ в довгих кредитах?

Amigo — це коли кредит потрібен зараз і на довгий термін. Коли немає часу чекати рішення від банків, а сума потрібна швидко на картку і хочеться лояльних відсотків.

Аміго — це коли кредит можна виплачувати не через місяць, а протягом року і користуватися грошима з комфортом.

Вибирай будь-яку суму до 25 000 гривень і термін від 331 до 360 днів та повертай гроші рівними платежами за чітко встановленим графіком. З Аміго не доведеться віддавати всю зарплату на погашення кредиту. Ти зможеш спокійно планувати витрати та комфортно виплачувати позику.

З повною інформацією про загальні умови кредитування, включаючи попередження про можливі наслідки, можна ознайомитись тут.

Новим клієнтам

Вигідна ставка

Високий рівень схвалення

Мінімум документів

Безпечна ідентифікація

Отримати кредит

Постійним клієнтам

Персональні знижки до 50%

Великі суми кредиту

Автоматичне прийняття рішення

Покращення кредитної історії

До особистого кабінету

Довгі кредити від Amigo — це лояльний підхід до всіх клієнтів. Навіть якщо у тебе погана кредитна історія, ти можеш взяти позику онлайн на банківську карту. Немає постійної роботи? Не проблема! У нас можна отримати кредит на довгий термін навіть при відсутності офіційного працевлаштування. Нашим клієнтом може стати студент, пенсіонер, фрилансер, жінка в декреті, переселенець, військовослужбовець, починаючий підприємець — усі, кому потрібна велика сума без нескінченних зборів документів для банку.

Ще перед подачею заявки ти зможеш розрахувати вартість кредиту на калькуляторі, а в особистому кабінеті можна відстежувати графік платежів і перевіряти залишок заборгованості. Ми зробили максимально простий та швидкий сайт, щоб отримати кредит можна було швидко, а користуватися ним дууууууже довго!

У кожному розділі є підказки, з якими процес оформлення позики буде ще приємнішим. Отримати гроші в Аміго швидко і легко зможе навіть та людина, яка вперше чує про кредити онлайн.

Amigo — це турбота про клієнтів ще й тому, що у 97% ти можеш бути впевнені, що отримаєш кредит. Ми не будемо питати, навіщо тобі знадобилися гроші, вимагати поручителів та заставу. При подачі заявки не потрібно вказувати номери телефонів родичів і колег. Потрібно зробити лише три кроки: подати заяву → отримати рішення Аміго → підписати електронний договір. Відразу після цього гроші надійдуть на твою картку. Все навіть простіше, ніж можна собі уявити! Подати заявку на кредит можна онлайн у будь-який час дня і ночі. Але якщо ти новий клієнт і запитуєш відразу велику суму — краще подавай заявку з 9:00 до 20:00 — під час роботи нашого контакт-центру.

Amigo — це будь-яка сума до 25 000 гривень з можливостей виплачувати її рівними частками терміном до 1 року. Швидке оформлення довгого кредиту — легше, ніж в банках, простіше, ніж зайняти у друга!

Автор: Сервіс “Amigo”
23.01.2017
views
22673  переглядів
shares
41

Завантажуй наш застосунок та слідкуй за знижками!

Скануй QR-код для завантаження

Завантажуй наш застосунок та слідкуй за знижками!

Завантажити