Ідентифікація на сайті за допомогою BankID

Переваги та безпека

Тепер наші клієнти можуть проходити реєстрацію на сайті за допомогою сервісу BankID НБУ. Дана система потрібна для того, щоб усі українці мали доступ до фінансових, державних і комерційних послуг, які вимагають верифікації.

У чому переваги реєстрації через BankID?

  • Це безпечно. Ти вводиш дані на сайті свого банку, в якому маєш рахунок. Банк відправляє дані, які ти вже надавав при реєстрації (ПІБ, ІПН, паспортні дані, місце реєстрації), нашому сервісу у зашифрованому вигляді. Тобто ти вводиш ці дані не у нас при реєстрації, а в пару кліків на сайті банку, якому довіряєш і в якому маєш рахунок.
  • Ти отримуєш схвалення з більшою ймовірністю, бо підтвердження через банк — гарантія довіри до вас, як до позичальника. Дана авторизація передбачає наявність більшої кількості інформації про вас і значно збільшує шанси на схвалення кредиту.
  • Ідентифікація для клієнтів є безкоштовною.

Як пройти реєстрацію через BankID на Amigo

Для ідентифікації через BankID виконай наступні дії:

  1. Вибери суму і термін на калькуляторі та натисни кнопку Отримати гроші.
  2. У правому верхньому куті на формі заявки, що відкриється, натисни на кнопку Авторизація за допомогою BankID НБУ.
  3. У наступному вікні вибери банк, клієнтом якого ти є. На сайті банку або у мобільному банкінгу введи свої дані (логін і пароль) для авторизації. Після цього система поверне тебе назад на сайт нашої компанії.
  4. Після введення інформації дочекайся обробки запиту. Зазвичай це не займає більше 15 секунд.
  5. Після того, як у тебе з'явиться сповіщення про те, що ідентифікація через BankID пройшла успішно, заповни форму заявки й дочекайся рішення по кредиту.

Система BankID доступна 24/7 та дозволяє конфіденційно передавати свої дані, прискорювати процес отримання позики й в майбутньому ще швидше отримувати рішення за кредитом.

Автор: Сервіс “Amigo”
05.10.2021
views
2224  переглядів
shares
572