Автор: Сервіс “Amigo”
05.10.2021
views
1654  переглядів
shares
562

Авторизація на сайті за допомогою BankID

Переваги та безпека

Тепер наші клієнти можуть проходити авторизацію на сайті за допомогою сервісу BankID НБУ. Дана система потрібна для того, щоб усі українці мали доступ до фінансових, державних і комерційних послуг, які вимагають ідентифікації.

У чому переваги реєстрації через BankID?

  • Це безпечно. Ви вводите дані на сайті свого банку, в якому маєте рахунок. Банк відправляє дані, які ви вже надавали при реєстрації (ПІБ, ІПН, паспортні дані, місце реєстрації), нашому сервісу у зашифрованому вигляді. Тобто ви вводите ці дані не у нас при реєстрації, а в пару кліків на сайті банку, якому довіряєте і в якому маєте рахунок.
  • Ви отримуєте схвалення з більшою ймовірністю, бо підтвердження через банк — гарантія довіри до вас, як до позичальника. Дана авторизація передбачає наявність більшої кількості інформації про вас і значно збільшує шанси на схвалення кредиту.
  • Ідентифікація для клієнтів є безкоштовною.

Як авторизуватися за допомогою BankID на Amigo

Для авторизації через BankID виконайте наступні дії:

  1. Оберіть суму і термін на калькуляторі та натисніть кнопку Отримати гроші.
  2. У правому верхньому куті на формі заявки, що відкриється, натисніть на кнопку Авторизація за допомогою BankID НБУ.
  3. У наступному вікні оберіть банк, клієнтом якого ви є. На сайті банку введіть свої дані (логін і пароль) для авторизації. Після цього система поверне вас назад на сайт нашої компанії.
  4. Після введення інформації дочекайтеся обробки запиту. Зазвичай це не займає більше 15 секунд.
  5. Після того, як у вас з'явилося сповіщення про те, що авторизація через BankID пройшла успішно, заповніть форму заявки і дочекайтеся рішення по кредиту.

Система BankID доступна 24/7 та дозволяє конфіденційно передавати свої дані, прискорювати процес отримання позики і в майбутньому ще швидше отримувати рішення за кредитом.