Кредит на 1 рік: Україна

Позика онлайн на тривалий термін без переплат? Низький відсоток, швидке оформлення і зручна система погашення? Якщо ви не знаєте, де можна взяти кредит на рік, спробуйте наш сервіс! Amigo пропонує гроші у борг на термін до 360 днів. І ніяких застав та поручителів!

Де взяти кредит на рік без відмови?

В Україні є багато організацій, які видають кредити терміном на один рік готівкою і на картку без відмови. Першими на думку спадають банки. Тут можна отримати велику суму на великий термін. Однак з кожним роком інтерес українців до банківських послуг згасає. Причина — поява нових фінансових організацій з більш вигідними та доступними умовами. Звернувшись в одну з них, можна отримати гроші на тривалий термін за лічені хвилини.

Таким чином, якщо людині потрібен кредит на покупку техніки до 30000 гривень на рік, йому не доведеться збирати довідки, заповнювати довгі анкети, днями чекати рішення по заявці. Досить просто включити комп'ютер, зайти на сайт компанії і подати онлайн-заявку. Вже через 15 хвилин після звернення кредитор повідомить результат і переведе гроші на рахунок.

У компанії Аміго реально отримати кредитні кошти на 1 рік. Скористатися пропозицією може будь-який громадянин України віком від 18 до 65 років. Сфера діяльності, мета звернення, рівень доходів не мають значення. Нашим клієнтом може стати студент, пенсіонер, підприємець-початківець, тимчасово безробітний громадянин.

Чи можуть дати кредит на рік з поганою кредитною історією?

На сьогоднішній день багато фінансових компаній дозволяють отримати кредит онлайн на рік (Україна) навіть з поганою кредитною історією. Але це не означає, що на позитивну відповідь можуть розраховувати всі позичальники: з численними простроченням і великими заборгованостями.

Наскільки доступними є кредити на рік онлайн для боржників в нашій країні? Отримати позику можна в наступних ситуаціях:

  • якщо у вас є незначні прострочення по кредитах в МФО;
  • при наявності активного кредиту в банку;
  • якщо були проблеми з погашенням позик у минулому.

Фінансові компанії більш лояльно ставляться до клієнтів. Якщо для банків позитивна кредитна історія — це головна вимога, то тут отримати кредитні кошти на рік на картку без відмови можна значно простіше і швидше — без застави, довідки про доходи та поручителів.

Аміго також готовий кредитувати позичальників з поганою КІ. У нас ви можете підвищити кредитний рейтинг, отримавши і вчасно погасивши онлайн позику. Взяти гроші можна на рік зі зручним графіком погашення і вигідною ставкою.

Автор: Сервіс “Amigo”
20.05.2021
views
6795  переглядів
shares
23

Завантажуй наш застосунок та слідкуй за знижками!

Скануй QR-код для завантаження

Завантажуй наш застосунок та слідкуй за знижками!

Завантажити