Де взяти кредит на 50000 грн без довідки про доходи

Отримати в кредит 50000 грн без довідки про доходи — це реально? Куди потрібно звертатися? Як отримати кредит боржникові з поганою кредитною історією? Чи дадуть гроші безробітному?

Тим, кому потрібно взяти в кредит 50000 гривень без довідок, Україна пропонує три варіанти: піти в банк, піти в ломбард, подати заявку на онлайн-позику в фінансову компанію.

У банку процедура оформлення кредиту може затягнуться на кілька днів. Доведеться стояти в чергах, заповнювати довгі анкети, вказувати номери телефонів родичів і колег по роботі. Для отримання позики в ломбарді потрібно принести заставу — майно для забезпечення боргових зобов'язань. Якщо ви не зможете вчасно повернути гроші - майно буде продано на аукціоні.

У фінансовій компанії можна отримати кредит на суму до 50000 гривень без довідки про доходи на картку будь-якого банку. Оформлення здійснюється в онлайн-режимі, що дозволяє заощаджувати час. Все відбувається швидко, легко і зручно. Більшість онлайн-сервісів працюють 24/7.

Чи можна отримати кредит 50000 грн з поганою кредитною історією?

Ми вже знаємо, що простіше і швидше можна оформити позику, подавши заявку в одну з фінансових компаній України. Вони видають кредити до 50000 гривень на доступних і лояльних умовах без довідок і зайвих перевірок. Але чи реально отримати таку суму з поганою кредитною історією? Так, це можливо. Багато фінансових компаній готові кредитувати боржників на тих же умовах, що і інших клієнтів. Навіть якщо у вас є прострочення або відкриті кредити в банках, ви можете подати заявку і отримати позитивну відповідь.

Багато хто запитує: "Наскільки складно оформити кредит до 50000 гривень на довгий термін з поганою кредитною історією?". Процедура нічим не відрізняється від оформлення кредиту позичальником без боргів. Потрібно зробити кілька простих кроків:

  • знайти фінансову компанію та ознайомитись з умовами кредитування;
  • подати заявку на позику онлайн;
  • пройти реєстрацію на сайті і заповнити анкету;
  • додати документи і картку, пройти верифікацію;
  • отримати відповідь по заявці;
  • підписати електронний договір і отримати гроші на рахунок.

Погашення довгострокового кредиту здійснюється поетапно. Для кожного позичальника складається індивідуальний графік платежів, який можна знайти в особистому кабінеті і в кредитному договорі. Щоб клієнт не пропустив дату погашення, позичальники зазвичай розсилають СМС-нагадування.

Переваги кредиту на 50000 гривень

Чому вигідно оформлювати позики на велику суму? Кредит до 50000 гривень має цілий ряд переваг перед короткостроковими невеликими позиками. Ось кілька з них:

  • маючи на картці 50000, ви зможете задовольнити більше фінансових потреб;
  • кредити до 50000, як правило, видаються на великий термін: можна оформити позику на рік;
  • повертати гроші можна частинами, що не так суттєво позначається на сімейному бюджеті;
  • відсоткова ставка на довгострокові позики зазвичай нижча, ніж на короткострокові.

Отримавши в кредит 50000 грн без довідки про доходи на банківську картку, ви зможете закінчити ремонт в квартирі, купити побутову техніку, приплюсувати суму позики до своїх заощаджень і купити автомобіль. Крім того, кредитні кошти можна витратити на погашення іншого кредиту, оформленого на менш вигідних умовах.

У Аміго можна отримати позику без дзвінків і навіть без офіційного працевлаштування та з поганою кредитною історією. Гроші переводяться на картку в день звернення. Доступний термін погашення — від 331 до 360 днів. Серед переваг — зручний особистий кабінет, доступні умови, високий рівень безпеки.

Автор: Сервіс “Amigo”
20.05.2021
views
2605  переглядів
shares
6