Як взяти кредит 30000 грн без довідки про доходи

Для чого потрібна довідка про доходи під час оформлення позики? Це перш за все гарантія платоспроможності клієнта для кредитора. Щоб отримати в кредит 30000 грн без відмови в банку, обов'язково потрібно пред'явити довідку з роботи. Фінустанови, які стверджують, що видають позики без довідок, завжди просять вказувати в анкеті номери телефонів роботодавців для уточнення інформації про клієнтів.

Надати підтвердження доходів в нашій країні можуть далеко не всі. Багато людей працюють неофіційно. Кредити на суму до 30000 грн часто бувають потрібні студентам, жінкам в декреті, тимчасово безробітним особам, українцям, які бажають розпочати власну справу. Як бути в такій ситуації?

В Україні є компанії, які видають позики без довідки про доходи. Це не банки, а спеціальні фінансові організації, що дозволяють отримати кредит за 15 хвилин до 30000 онлайн на картку. Все що потрібно для звернення — мобільний телефон, доступ в інтернет, паспорт та ІПН. Гроші видаються без дзвінків і зайвих перевірок. Місце роботи позичальника, рівень доходів, сімейний стан не мають значення.

У Аміго можна отримати в кредит 25000 грн без застави й без поручителів. Що потрібно для цього зробити? Сформувати заявку на нашому сайті, створити особистий кабінет, підтвердити документи і банківську картку, почекати 10-15 хвилин, поки ми розглянемо запит. Після підписання електронного договору гроші впадуть на ваш рахунок!

Чи видадуть кредит на 30000 грн з поганою кредитною історією?

У житті трапляються різні ситуації. Кредит до 30000 може знадобитися людині з низьким кредитним рейтингом, з простроченням в інших компаніях. Чи є шанси на схвалення у такого позичальника? Так є!

У Amigo можна оформити позику терміново 24/7, що б не сталося. Компанія завжди готова зрозуміти клієнта і надати йому фінансову допомогу. Отримати гроші в борг можна, навіть якщо вам відмовили в банку, якщо у вас є прострочення по кредиту в МФО, якщо ви виплачуєте кредит за телефон або нову машину. Заявка 100% буде розглянута. Шанси на позитивну відповідь дуже великі.

Ви можете взяти кредит на суму до 25000 гривень з поганою кредитною історією на термін від 331 до 360 днів. Своєчасне погашення позики дозволить значно підвищити кредитний рейтинг.

Чи реально отримати кредит 30000 грн студенту?

Студенти — це люди, яким завжди потрібні гроші і яким їх часто не вистачає. Якщо ви вчитеся і маєте можливість виплачувати кредит, можете сміливо подавати заявку на довгостроковий займ в Аміго. Компанія лояльно ставиться до клієнтів і дозволяє отримати гроші на картку навіть студентам. Головне, щоб на момент звернення вам було не менше 18 років і ви об’єктивно оцінювали власні фінансові можливості.

Студент може оформити кредит на будь-які цілі в Аміго:

  • оплату навчання;
  • покупку нового ноутбука або телефону;
  • оренду кімнати або квартири;
  • початок власної справи;
  • подарунок близькій людині;
  • лікування;
  • побутові витрати.

Ми не вимагаємо вказувати номери телефонів родичів при заповненні анкети. Оформлення відбувається максимально комфортно, швидко, безпечно й абсолютно конфіденційно.

Автор: Сервіс “Amigo”
20.05.2021
views
2038  переглядів
shares
5

Завантажуй наш застосунок та слідкуй за знижками!

Скануй QR-код для завантаження

Завантажуй наш застосунок та слідкуй за знижками!

Завантажити