Як взяти кредит 20000 грн онлайн на картку

Позика на довгий термін без дзвінків і довідок? Швидкий кредит 20000 грн онлайн на картку без застави та поручителів? Гроші в борг навіть безробітним і клієнтам з поганою кредитною історією? Що потрібно робити для отримання кредиту? Подати заявку, дочекатися відповіді компанії та підписати електронний договір.

Отримати кредит до 25000 гривень на рік в Аміго можуть всі громадяни України у віці від 18 до 65 років. З документів знадобиться тільки паспорт та ІПН. Забудьте про нескінченні черги й довгі анкети. В онлайн-режимі можна оформити довгострокову позику за 20 хвилин не відриваючись від справ.

Кредит 20000 грн без довідки про доходи — на яких умовах видають?

У фінансових компаніях реально оформити позику на суму до 20000 гривень на простих і доступних умовах. За допомогою кредитного калькулятора позичальник може самостійно вибрати для себе суму і термін позики, дізнатися повну суму до погашення з урахуванням відсотків. Правила користування послугами детально прописуються в кредитному договорі, з яким можна ознайомитися ще до подачі заявки на кредит.

Умови видачі позики можуть бути такими:

  • валюта: UAH;
  • сума: до 25000 гривень;
  • термін: до 360 днів;
  • ставка: фіксована;
  • документи: паспорт та ІПН;
  • вік позичальника: від 18 до 65 років.

Як правило кредити онлайн, які видаються на картку на суму до 25000 грн на рік, повертаються частинами. Схема платежів з датами для кожного позичальника складається індивідуально.

Кредит 20000 грн з поганою кредитною історією

У фінансових компаніях можна взяти гроші в борг навіть з поганою кредитною історією. Це оптимальний варіант для позичальників з простроченням і активними кредитами в інших фінустановах. Більш того, отримавши позику і повернувши гроші не порушуючи термінів, можна поліпшити свою кредитну історію.

Послуги Аміго доступні всім категоріям позичальників, в тому числі і боржникам. У нас можна отримати в кредит 25000 гривень онлайн на будь-які цілі. Погана КІ — не привід для відмови. Якщо у вас є незначні прострочення в МФО або активний кредит в банку — можете сміливо подавати заявку! Ми допоможемо вирішити фінансові проблеми, запропонувавши максимально вигідні умови кредитування. Сервіс працює цілодобово. Нашим клієнтом може стати житель будь-якого населеного пункту України. Ми не вимагаємо стабільних доходів і наявності ліквідного майна у власності. Для нас головне — ваша відповідальність і сумлінне виконання боргових зобов'язань.

Автор: Сервіс “Amigo”
20.05.2021
views
1715  переглядів
shares
6